|

Botoks Uygulaması ifadesiz Görünüme neden Olur mu ?

Uzman olan kişilerin yaptığı uygulamalarda bu tarz tablolarla karşılaşılmaz. Maalesef ülkemizde neredeyse merdiven altı işletmelerde tıp eğitimi dahi almayan kişilerin yaptığı uygulamalarda her şeyle karşılaşabilirsiniz.

Botoks uygulamasında en önemli nokta yani püf noktası yüzdeki mimik kaslarının anatomisine hakim olabilmektir. Tıp eğitimi esnasında her doktorun anatomi dersi aldığı tabiî ki bir gerçektir.

Bizim branşımızda ise teorik eğitim aldığımız kaslar üzerinde ya da o bölgelerde ameliyat yaptığımız için pratik tecrübede oldukça fazladır. Doğal olarak anatomiye bu kadar hakim olmak uygulama başarımızında daha fazla olmasını sağlıyor.

Tıp eğitimi dahi almamış kişilerin pervasızca yapmaya kalktığı uygulamalar sonrasında her türlü kötü tablo ile karşılaşabilirsiniz. Onun için dikkatli olmak ve doğru seçim yapmak durumundasınız…

Kısa URL: http://aksaglik.com/?p=1035

Yazar . Ara 9 2009. Kategori Genel, Sıkça Sorulanlar. Bu yazıya eklenen yorumları RSS beslemesi üzerinden takit edebilirsiniz RSS 2.0. Yorum yazabilir veya geri izlemede bulunabilirsiniz.

Yorum Yazın

En Son Yorumlananlar

  • Kerem: Çok açıklayıcı ve güzel yazılmış. Tebrikler.
  • Kübra Toptan: Merhaba. Her eczanede bulabileceğinizi düşünüyorum. Kesinlikle doğru bir tercih yapıyorsunuz. İyi...
  • muharrem Alkııç: iyi günler bebeğimiz için gaz merhemi ( wındsalbe ) kullanmak ( almak ) istiyorum bu ürünü nasıl...
  • burhan: Çok güzel bilgiler var sitenizde.Sitenizin önü açık 3 ay sonra çok iyi yerlere gelirsiniz bence…
  • osman nihat özcan: sitenizi tavsiye edeceğim, saygılar,