Kilo alınca midesine yine kelepçe taktırdı	Midesine taktırdığı kelepçeyi geçtiğimiz eylülde çıkarttıran şarkıcı Ozan Orhon, kısa süre içinde 20 kilo birden alınca yeniden ameliyat masasına yattı..

Pop müzik şarkıcısı Ozan Orhon geçen yıl mide kelepçesiyle 4.5 ayda 60 kilo verince incecik bir şekilde basın mensuplarının karşısına çıkmıştı. `Kiloları verdim, yeniden doğdum` diyen Orhon , yakınlarının baskısıyla kelepçeyi çıkarttırmıştı. Ancak ünlü popçu 10 ayda 20 kiloyu geri aldı ve ikinci kez Çevre Hastanesinde Prof. Dr.Alp Bozdağ `ın yönetiminde ameliyatla midesine kelepçeyi taktırdı. Ozan Orhon , `Doktorlarım rejimle ve düzenli beslenme ile kilomun korunacağını söylese de 20 kilo aldım. Kilolarım rahatsız ettiği için yeniden kelepçe taktırdım. İkinci kez kelepçenin takılmasında hiç bir mahsur yokmuş. Midedeki kelepçe ile 10 yıl yaşanabilirmiş` dedi.

`HEDEFİM 65 KİLO`

90 kilonun üzerinde olduğunu belirten Ozan Orhon , hedefinin 65 kiloya düşmek olduğunu söyledi. Orhon , `Bunu da en kısa zamanda yapacağım` diye konuştu.

2007-07-22 Sabah

DÜZELTME: Ekip Prof.Dr. Alp Bozdağ değil, Alp Bozbora ve Op.Dr.Murat Üstün olacaktır.

Konu ile ilgili olarak detaylı Bilgi için Lütfen Tıklayınız…    Op Dr Murat Üstün

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here