|

Sirkenin mucizevi etkileri

Dr. Maria – France Müller, Sirke’nin, kolestrol, cinsel güç, kilo alma problemi, zayıflama ve diyabette gibi sorun ve hastalıklara fayda sağladığını belirtti.

Cumhuriyet- Fransız araştırmacı yazar Dr. Maria – France Müller, sirkenin insan sağlığına önemli yararlarının olduğunu belirterek “Sirke mucizevi bir iksirdir. Kolestrolden cinsel güce, kilo alma probleminden, zayıflamaya ve diyabetten minarel eksikliğine kadar birçok soruna fayda sağlıyor”dedi.

Ülkemizdeki sirke üretici Kemal Kükrer Gıda’nın davetlisi olarak Türkiye’ye gelen Müller, geçen günlerde Takim’deki Ritz Carlton Oteli’nde sirke üzerine yazdığı kitabın tanıtımını yaptı,sirkenin faydalarını anlattı. Tıp doktoru olan ancak çalışmalarının büyük bir kısmını alternatif tıp üzerine yürüttüğünü belirten Müller, yıllarca alternatif tıptan yararlanmayı hastalarına anlattığını söyledi.

Müller “Bu kapsamda sirke üzerinde yıllarca edindiğim deneyimi göz önüne alarak sirkenin mucizevi bir iksir olduğunu gördüm. Sirke vücudumuzun ihtiyacı olan şeyi bulur ve onu dengeli bir hale getirir. Kolestrol, mide, cinsel güç, zayıflama ya da kilo alma gibi problemlerin yanısıra diyabet (şeker) enzim eksikliği gibi sayısız problemi tedavi edici özelliğe sahip” diye konuştu.

Sirkenin doğal olması gerektiğine dikkat çeken Müller, alternatif tıbba odaklanmasının nedenini de 22 yaşındayken lösemiye yakalanması olduğunu söyledi.

Kaynak : CUMHURİYET PORTAL

Kısa URL: http://aksaglik.com/?p=19552

Yazar . Ara 29 2010. Kategori Genel, Güncel Haberler. Bu yazıya eklenen yorumları RSS beslemesi üzerinden takit edebilirsiniz RSS 2.0. Yorum yazabilir veya geri izlemede bulunabilirsiniz.

Yorum Yazın

En Son Yorumlananlar

  • Kerem: Çok açıklayıcı ve güzel yazılmış. Tebrikler.
  • Kübra Toptan: Merhaba. Her eczanede bulabileceğinizi düşünüyorum. Kesinlikle doğru bir tercih yapıyorsunuz. İyi...
  • muharrem Alkııç: iyi günler bebeğimiz için gaz merhemi ( wındsalbe ) kullanmak ( almak ) istiyorum bu ürünü nasıl...
  • burhan: Çok güzel bilgiler var sitenizde.Sitenizin önü açık 3 ay sonra çok iyi yerlere gelirsiniz bence…
  • osman nihat özcan: sitenizi tavsiye edeceğim, saygılar,