|

Tırnaklar çıldırıyor

Tırnak modası, tüm uç renkleri tükettikten sonra şimdi de takma tırnaklar, efektli ojeler ve tırnak çıkartmalarına sarmış durumda

Lady Gaga’nın videolarındaki ve Chanel’in yeni reklam kampanyasındaki tırnakları hazırlayan, ünlü isimlerin manikürcüsü Naomi Yasuda, tırnaklarda değişen trendleri ve onları iyi uygulamanın olmazsa olmaz yollarını anlattı.

1 Ünlüler tırnak renklerini ve desenlerini seçerken kendi karakterlerinden yola çıkıyorlar. Siz de tırnaklarınızı boyayacağınız rengin, üzerine koyacağınız süslerin, sizi yansıtan özgün bir stil olmasını sağlamaya çalışın.

2 Çarpıcı renkler giyindiğinizde tırnaklarınızı fazla uzun tutmamalısınız. Parmak uçlarınızı hafif geçecek kadar olması yeterlidir.

3 Kırmızı tonlarının asla modası geçmez. Onları her zaman kullanabilirsiniz. Ama bu sezonun renkleri daha çok doğayı yansıtan toprak renkleri. Kahveler, fümeler, griler ve hatta en moda olan koyu yeşil.

4 Tırnaklarınızı süslerken elinizde asetona batıracağınız bir far fırçasını hazır bulundurun. Bunu hataları düzeltmek için kullanmanız gerekebilir.

5 Leopar deseni bu kışın en belirgin trendi. Uygulayabilmek için önce tırnağınıza kahverengi bir oje sürün. Sonra daha açık renk bir kahve tonuyla noktalar koyun. Sonra her noktayı siyah tırnak kalemi ile çerçeveleyin.

Kaynak : SABAH GAZETESİ

Kısa URL: http://aksaglik.com/?p=18942

Yazar . Ara 2 2010. Kategori Genel, Güncel Haberler. Bu yazıya eklenen yorumları RSS beslemesi üzerinden takit edebilirsiniz RSS 2.0. Yorum yazabilir veya geri izlemede bulunabilirsiniz.

Yorum Yazın

En Son Yorumlananlar

  • Kerem: Çok açıklayıcı ve güzel yazılmış. Tebrikler.
  • Kübra Toptan: Merhaba. Her eczanede bulabileceğinizi düşünüyorum. Kesinlikle doğru bir tercih yapıyorsunuz. İyi...
  • muharrem Alkııç: iyi günler bebeğimiz için gaz merhemi ( wındsalbe ) kullanmak ( almak ) istiyorum bu ürünü nasıl...
  • burhan: Çok güzel bilgiler var sitenizde.Sitenizin önü açık 3 ay sonra çok iyi yerlere gelirsiniz bence…
  • osman nihat özcan: sitenizi tavsiye edeceğim, saygılar,