|

Uzaktan kumandalı mide bandı

Uzaktan kumandalı mide bandı	Mideye takılan kelepçelerden sonra şimdi de zayıflamak için uzaktan kumandalı mide bantları kullanılıyor. Easyband isimli alet mideyi istenilen miktarda daraltarak zayıflatıyor.

İNGİLTERE `de 130 kilo ağırlığındaki kadın uzaktan kumandalı mide bandı sayesinde zayıflayacak. Maria Corvi (29), ülkede Easyband isimli uzaktan kumandalı kelepçeyi kullanan ilk kişi oldu. Midesinde 1-1.5 yıl kalacak olan aletin Maria `yı 76 kiloya kadar indirmesi planlanıyor. Kelepçe özelliği gören bandın üzerinde bir çip ve küçük bir motor bulunuyor.

Mideyi daraltıyor

Bant, uzaktan kumanda ile çipe sinyal gönderilerek istenilen seviyede mideyi daraltıyor. Böylelikle midenin kapasitesinden düşük miktardaki yiyecek sayesinde şişkinlik hissi yaratması sağlanıyor. Easyband`ın mideye takılma operasyonu ise aletle birlikte 9 bin 500 sterline (Yaklaşık 26 bin YTL ) mal oluyor.

2006-11-12 Hürriyet

Konu ile ilgili olarak detaylı Bilgi için Lütfen Tıklayınız…    Op Dr Murat Üstün

Kısa URL: http://aksaglik.com/?p=2502

Yazar . Ara 26 2009. Kategori Basında Mide Kelepçesi, Genel. Bu yazıya eklenen yorumları RSS beslemesi üzerinden takit edebilirsiniz RSS 2.0. Yorum yazabilir veya geri izlemede bulunabilirsiniz.

Yorum Yazın

En Son Yorumlananlar

  • Kerem: Çok açıklayıcı ve güzel yazılmış. Tebrikler.
  • Kübra Toptan: Merhaba. Her eczanede bulabileceğinizi düşünüyorum. Kesinlikle doğru bir tercih yapıyorsunuz. İyi...
  • muharrem Alkııç: iyi günler bebeğimiz için gaz merhemi ( wındsalbe ) kullanmak ( almak ) istiyorum bu ürünü nasıl...
  • burhan: Çok güzel bilgiler var sitenizde.Sitenizin önü açık 3 ay sonra çok iyi yerlere gelirsiniz bence…
  • osman nihat özcan: sitenizi tavsiye edeceğim, saygılar,