|

Vajina Liposuction Mons Pubis

Mons pubis, klitorisin üst kısmındaki kıllı bölgedir. Bu bölge Venüs tepesi olarakda adlandırılır. Mons pubisle ilgili sorunlar, bu bölgedeki yağlanmadan dolayı fazlaca belirgin olması ve kilo alıp vermeye bağlı olarak sarkması şeklinde sıralanabilir.

Mons pubisdeki belirginlik sıklıkla pantolon üzerinden dahi fark edilecek ölçülerde olabilmektedir. Bu sorunu gidermek için yapılacak işlem klasik liposuction(yağ emme) ameliyatıdır. Ameliyat hastane koşullarında genel anestezi veya sedasyonla yapılabilir. Bölgeden uzaklaştırılacak yağ dokusu belirginliği azaltacağı veya yok edeceği için kişinin sorunuda çözümlenebilecektir. Ameliyat sonrasında ödemin geçmesi için ortalama 1-1.5 aylık bir süreye ihtiyacınız olacağını bilmeniz gereklidir. Ameliyat sonrasında 1 hafta cinsel perhiz uygulamanız yeterlidir.

Mons pubisdeki sarkıklık genetik olarak yatkın kişilerde sıklıkla fazlaca kilo alıp vermeye ve doğuma bağlı olarak oluşur. Bu sorunun çözümünde ise karın germe ameliyatı esnasında yaptığımız uygulamalar yeterli olmaktadır. Eğer kişinin karın germe ameliyatına ihtiyacı yoksa sezaryen izi üzerinden veya olası sezaryen kesisi bölgesinden girilerek mons pubis üzerindeki yumuşak doku yukarıya asılabilir.

Konu ile ilgili olarak detaylı Bilgi için Lütfen Tıklayınız…    Op Dr Ali Mezdeği

Kısa URL: http://aksaglik.com/?p=870

Yazar . Ara 9 2009. Kategori Genel, Vajina Estetiği. Bu yazıya eklenen yorumları RSS beslemesi üzerinden takit edebilirsiniz RSS 2.0. Yorum yazabilir veya geri izlemede bulunabilirsiniz.

Yorum Yazın

En Son Yorumlananlar

  • Kerem: Çok açıklayıcı ve güzel yazılmış. Tebrikler.
  • Kübra Toptan: Merhaba. Her eczanede bulabileceğinizi düşünüyorum. Kesinlikle doğru bir tercih yapıyorsunuz. İyi...
  • muharrem Alkııç: iyi günler bebeğimiz için gaz merhemi ( wındsalbe ) kullanmak ( almak ) istiyorum bu ürünü nasıl...
  • burhan: Çok güzel bilgiler var sitenizde.Sitenizin önü açık 3 ay sonra çok iyi yerlere gelirsiniz bence…
  • osman nihat özcan: sitenizi tavsiye edeceğim, saygılar,